Společně s Twistem nabízíme odložené online platby
Barbora Tyllová, country manager PayU for Czech Republic, Slovakia and Hungary

Společně s Twistem začínáme nabízet odložené online platby

Výhodnější nakupování pro české zákazníky a díky tomu více příležitostí pro e-shopy přinese naše nová spolupráce se společností Twisto. Společně s ním český tým PayU spouští službu okamžitého nákupu s platbou až do 14 dnů. Kromě pohodlí platby je výhodou, že zákazník platí až ve chvíli, kdy ví, že objednané zboží vyhovuje a chce si jej nechat. 

Vše funguje na jedno kliknutí, rychle a jednoduše pro zákazníky i e-shopy. Twisto Pay je nově integrované přímo v platební bráně PayU, kde zákazník buďto zadá platební kartu, nebo se rozhodne vybrat platbu na jedno kliknutí. 

Věříme, že přispějeme ke zvýšení popularity trhu s odloženými platbami. Ty se na základě zprávy Global Payments Report v regionu EMEA během dvou let více než zdvojnásobí ze 3 % na 7. Rozhodli jsme se spojit síly se společností Twisto, abychom zjednodušili přístup k této inovativní platební metodě všem českým a přeshraničním obchodníkům prodávajícím na našem trhu.

„Zjednodušili jsme online nakupování a jenom v České republice nás využilo přes 600 tisíc lidí. Twisto Pay pak nabízí necelá tisícovka e-shopů.  Věříme, že rychlá a bezpečná platba na internetu je klíčová, aby podíl e-commerce stále rostl. Věříme, že díky novému strategickému partnerství s PayU ještě více lidí i e-shopů objeví odložené platby,“ říká Michal Šmída, ředitel Twista.

Twisto Pay s PayU je k dispozici už na prvních e-shopech, Riteli.cz a Yves-Rocher.cz. Byly vybrány jako pilotní klienti a od února se nové služby poskytované společně Twisto a PayU postupně rozšíří do dalších českých e-shopů.

 rfsgdgf