Photo of young woman looking down
O PayU

Místní odborníci na růstových trzích

PayU je předním poskytovatelem finančních služeb na světových růstových trzích.

Dodáváme inovativní technologii, která umožňuje miliardám lidí a milionům obchodníků nakupovat a prodávat online.

Místně působíme na 17 trzích v Asii, střední a východní Evropě, Latinské Americe, na Středním východě a v Africe.

Jako přední poskytovatel online platebních služeb nasazujeme více než 300 platebních metod a platforem s certifikací PCI a zpracováváme každý den přibližně 1,2 milionu plateb. Dále se specializujeme na inovativní produkty pro spotřebitele a malé firmy, které zlepšují přístup k úvěrovým a bankovním službám na trzích, které nejsou tradičními poskytovateli finančních služeb pokrývány.

Díky velkým zkušenostem v oblasti plateb nabízíme rychlé, jednoduché a efektivní technologie finančních služeb, které splňují jedinečné potřeby obchodníků a spotřebitelů na všech trzích, kde působíme.

Věříme ve spolupráci a partnerství. Proto jsme se stali jedním z předních fintech investorů na celém světě a spojili jsme zkušenosti společností s vysokým růstem s vlastními místními znalostmi a technologiemi, abychom zajistili, že naši zákazníci budou mít přístup k nejlepším finančním službám.

PayU je divize fintech a elektronických plateb společnosti Naspers, globální internetové a zábavní skupiny a jeden z největších technologických investorů na světě. Společnost Naspers, která působí ve více než 120 zemích a na trzích s dlouhodobým růstovým potenciálem, vybudovala přední společnosti, které posilují lidi a obohacují komunitu. Společnost Naspers je kótována na Johannesburgské burze cenných papírů (NPN.SJ) a má seznam ADR na londýnské burze cenných papírů (LSE: NPSN). Další informace naleznete na www.naspers.com.

Logo Naspers

Seznamte se s vedením společnosti

Jsme hrdí na náš rozmanitý tým PayU, který se nachází na celém světě a každý z nich je odborníkem v oboru.