Platby PayU jedním kliknutím ve vašich mobilních aplikacích

PayU | PayTouch ve vašem e-shopu

Image of computer with glasses for sale

Pohodlí - platba se provádí bez opuštění aplikace obchodu

Image of PayU HTML Code on Computer

Snadná implementace a integrace - aplikaci nemusíte integrovat s transakčními systémy PayU. K implementaci našeho řešení stačí vložit několik řádků kódu

Image of mobile phone checkout

Oblíbené operační systémy - služba je k dispozici pro operačních systémy Android, iOS a Windows Phone

Podívejte se, jak funguje PayU | PayTouch

PayU Express

Už používají PayU | PayTouch

Příjmy z nákupů vstupenek na zápasy Lech Poznań prostřednictvím mobilních zařízení se zvyšují tempem 10 % ročně, přičemž bezpečnost a rychlost transakcí zajišťuje PayU.

Informace o dalších řešeních

Otázky a odpovědi

Zaručuje služba PayU | PayTouch bezpečnost transakcí?

PayTouch používá jedinečné řešení. Kupující zadává své údaje a údaje své platební karty pouze jednou v zabezpečeném prostředí PayU. Také se lze zaregistrovat prostřednictvím účtu PayU. Údaje o kartě jsou zpracovávány v individuálním identifikátoru, pomocí něhož může uživatel provádět platby. Identifikátor (tzv. token) je poskytnut k aplikaci obchodu. Číslo (token) je uloženo v účtu zákazníka v obchodě.

Jak dlouho trvá platba?

Platba PayTouch se provádí jedním kliknutím. Stačí, aby uživatel klikl na ikonu: „zaplatit“ a celá transakce se provede automaticky. Systém si pamatuje poslední použitou platební metodu a použije ji při každé další transakci. Kupující nemusí provádět žádnou další činnost. Uživatel má také možnost kdykoli změnit výchozí platební metodu.

Lze PayTouch použít v každé zemi Evropy?

Ano, aplikace PayU Touch lze použít po celém světě.

Má aplikace různé jazykové verze?

V současné době je služba PayTouch dostupná v české, polské a anglické jazykové verzi, ale pracujeme na tvorbě dalších jazykových verzí.

Zvolte pohodlí a zpřístupněte PayU | PayTouch ve vaší mobilní aplikaci