Photo of man on headset providing suppoer
Poskytujeme jednoduchá a bezpečná řešení největším podnikům v Česku a na celém světě.

Používejte moderní řešení

PayU Later Image

PayU | Odložená platba s Twistem

Způsob platby, který kupujícímu umožňuje nakupovat online a platit za nákupy do 14 dnů nebo rozdělit platbu na splátky. Na druhou stranu peníze za zboží obdržíte okamžitě. Tato služba je také příležitostí ke zvýšení konverze a vyšší hodnotě nákupního košíku.

Podívejte se

Image of PayU online account

Elektronické peněženky

Můžete využít platbu přes Visa Checkout, Masterpass, Google Pay a Apple Pay. 

Podívejte se

Image of mobile phone checkout

PayU | Mobile

Platba jedním kliknutím na telefonu bez opuštění mobilní aplikace vašeho obchodu. Pomocí prostředků z platební karty nebo z bankovního účtu. Stačí jedno kliknutí.

Podívejte se

Image of computer with credit card

Bankovní převod

Nejčastěji volený způsob platby. Zákazník vybere banku, ve které má účet, a následně je přesměrován do svého internetového bankovnictví, aby provedl platbu. Údaje ve formuláři jsou předvyplněny automaticky.

Image of Credit Cards

Platba kartou

Na internetu platíte stejnou kartou (Visa, Mastercard, Maestro) jako v běžném obchodě. V případě transakcí s kartami můžete získat konverzi na úrovni až 93 % (údaje PayU ohledně transakcí s kartami v Česku a Polsku v roce 2016)

Podívejte se

Image of Computer Mouse

PayU | Express

Platba za půl sekundy - kartou, bez nutnosti opakovaně zadávat údaje o kartě.

Podívejte se

Image of credit card, computer window and security

Pravidelné platby

Pravidelné inkaso z platebních karet. Zákazník nejdříve zadá údaje o své kartě a následně se platby automaticky strhávají. Naopak vy obdržíte požadovanou částku za předplacené služby včas.

Podívejte se

Image of integration blocks

Platby v zahraničních měnách

Umožňují zobrazení cen produktů a platby v různých měnách. Jako prodejce se nevystavujete žádnému devizovému riziku a nemusíte provádět vypořádání v cizích měnách, zatímco vaši zákazníci mají možnost a pohodlí vybrat si měnu, ve které chtějí platit.

Podívejte se

Image of two boxes to show SDK Integration

Odkaz na platbu

Umožňuje odeslání e-mailu s odkazem na platbu zákazníkovi za účelem potvrzení objednávky, oznámení nebo připomenutí transakce. Platební metoda může být také použita jako další marketingový nástroj. O formě zprávy rozhodujete vy.

Podívejte se

Image of computer with credit card

Tradiční převod

Vaši zákazníci obdrží údaje o platbě ve formě běžného bankovního převodu nebo složenky, které mohou zaplatit přímo ze svého internetového bankovnictví nebo vytisknout a zaplatit na kterémkoliv kontaktním místě.

Podívejte se

Image of cash and cards with a token in front of it

Hromadné platby

Uživatel provede rychlou platbu za službu prostřednictvím PayU na číslo účtu, které dodá poskytovatel služeb. Řešení se doporučuje telekomunikačním podnikům, provozovatelům kabelové televize, poskytovatelům internetu a dodavatelům elektrické energie, jakož i leasingovým nebo pojišťovacím společnostem.

Podívejte se

Nečekejte a předběhněte své konkurenty